https://jumping-pavlovice.inrs.cz/rs/

Rezervace

Pravidla rezervace

Rezervaci je možné provést pouze po přihlášení/registraci do rezervačního systému.

Přihlásit se je možné pouze na tolik lekcí, kolik máte kreditu. Kredit lze dobít na našich lekcích.

V případě, že nemáte žádný kredit, přihlásit se lze na maximálně jednu lekci (=rezervace do mínusu), kterou uhradíte při její návštěvě na místě.

Permanentku si lze koupit na místě, nebo po domluvě na účet. I na permanentku lze rezervovat jeden vstup do mínusu s tím, že po zaplacení na lekci Vám odblokujeme zbytek vstupů.

Bezplatné odhlášení lze provést pouze do 00:00 toho dne, ve kterém lekce probíhá. Pokud máte například rezervaci v pondělí, je potřeba se odhlásit do nedělní půlnoci.  Pokud tak neučiníte, rezervační systém Vám automaticky odečte kredit za jednu lekci. 

Pokud je lekce obsazená, můžete se rezervovat jako náhradník. Jakmile se místo uvolní, systém Vás automaticky přihlásí a odešle se Vám informační sms. Forma rezervací pomocí náhradníků je závazná a upozorňujeme, že pokud Vás systém dosadí v penalizační zóně, tj. po 00:00 toho dne, ve kterém lekce probíhá, nelze se bezplatně odhlásit. Pokud nechcete být automaticky dosazeni, musíte se odhlásit i z náhradníků. Systém automaticky nedosazuje náhradníky 3 hodiny před začátkem lekce. Pro přihlášení na lekci během 3 hodin před začátkem lekce, nás prosím kontaktujte, rádi Vás přihlásíme manuálně. 

Prosíme Vás o odhlášení i po 00:00, abyste uvolnili místo náhradníkům. 

Minimální počet rezervací na lekci je 5. Pokud se lekce nenaplní minimálním počtem rezervací 6 hodin před začátkem lekce (tj. do 11:30 pro lekci od 17:30 a do 13:00 pro lekci od 19:00), lekce se automaticky zruší, vrátí se kredity a uživatelům se odešle email a sms.

Systém povoluje přihlásit tři osoby na lekci z jednoho účtu. 

https://jumping-pavlovice.inrs.cz/rs/