https://jumping-pavlovice.inrs.cz/rs/

Rezervace

Pravidla rezervace

Rezervaci je možné provést pouze po přihlášení/registraci do rezervačního systému.

Přihlásit se je možné pouze na tolik lekcí, kolik máte kreditu. Kredit lze dobít na našich lekcích.

V případě, že nemáte žádný kredit, přihlásit se lze na maximálně jednu lekci (=rezervace do mínusu), kterou uhradíte při její návštěvě na místě.

Permanentku si lze objednat přes systém i bez předešlého zaplacení na místě s tím, že lze vyčerpat pouze jeden vstup a po zaplacení na lekci Vám odblokujeme zbytek vstupů.

Bezplatné odhlášení lze provést pouze do 00:00 toho dne, ve kterém lekce probíhá. Pokud máte například rezervaci v pondělí, je potřeba se odhlásit do nedělní půlnoci.  Pokud tak neučiníte, rezervační systém Vám automaticky odečte kredit za jednu lekci. 

Pokud je lekce obsazená, můžete se rezervovat jako náhradník. Jakmile se místo uvolní, systém Vás automaticky přihlásí a odešle se Vám informační sms. Forma rezervací pomocí náhradníků je závazná a upozorňujeme, že pokud Vás systém dosadí po 12:00, nelze se bezplatně odhlásit. Systém automaticky nedosazuje náhradníky 3 hodiny před začátkem lekce. 

Prosíme Vás o odhlášení i po 00:00, abyste uvolnili místo náhradníkům. 

Minimální počet rezervací na lekci 4. Pokud se lekce nenaplní minimálním počtem rezervací 6 hodin před začátkem lekce (tj. do 11:30 pro lekci od 17:30 a do 13:00 pro lekci od 19:00), lekce se automaticky zruší, vrátí se kredity a uživatelům se odešle email.  

Systém povoluje přihlásit dvě osoby na lekci z jednoho účtu. 

https://jumping-pavlovice.inrs.cz/rs/